Новини

Останні туристичні новини

Угорські етюди

30Жов

Багато хто, навіть бувалі туристи, просто не здогадуються, наскільки приваблива Угорщина. Тут є все і красивий Будапешт, і цілющі джерела на термальному курорті Мішкольц-Тапольца, і дуже смачна кухня. Угорщина батьківщина оперети, запального чардиша і знаменитого вина «Токай».

Знайомство з Угорщиною краще почати з візиту на унікальний термальний курорт і печерну купальню Мішкольц-Тапольца. Особлива привабливість єдиної в своєму роді в Європі водолікувальної купальні полягає в тому, що вона розташована в природних, вимитих за тисячоліття термальними водами, печерах.

Недалеко від Мішкольц-Тапольца знаходиться старовинне місто Єгер перлина бароко, казкове царство дивовижних червоних вин і барвистих квітів. В Єгері розташовується гордість угорських виноробівДолина Красунь, що складається з великої кількості винних погребів (понад 200). Самим знаменитим вином в тутешніх краях є «Бича кров» червоне вино з колоритним насиченим смаком. Походження назви цього історичного винного «заповідника» та знаменитого напою, а також біографія винної долини загадкові. Розгадати загадку Ви зможете тільки після того, як продегустуєте Єгерської вина і скуштуєте угорські страви.

У Будапешта багато імен “східний Париж”, “місто мостів”, “перлина Дунаю”. Дунай найпрекрасніша пам’ятка Будапешта. Найкрасивіші, імпозантні будівлі столиці знаходяться на його берегах. Ввечері можна насолодитися круїзом по Дунаю. З борту корабля, завдяки вечірньому освітленню, місто виглядає зовсім по-іншому і справляє фантастичне враження: і Парламент, і гора Геллерта, і Королівський палац, і мости все виглядає дуже гарно!

Сентендре це справжнє місто-сувенір. До речі, кажуть, що сама Мадонна замовляє собі шкіряні вироби саме в Сентендре.

Це далеко не все, чим здатна здивувати і закохати в себе Угорщина. Відкрийте для себе нові грані цієї незвичайної країни!

НАДІСЛАТИ ЗАПИТ
RussianUkrainian